NuGa Public Foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Counter-Strike 1.6
 
PealehtKelly bannis. EmptyLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 Kelly bannis.

Go down 
2 posters
AutorTeade
Vari




Postituste arv : 3
Join date : 14/09/2009

Kelly bannis. Empty
PostitaminePealkiri: Kelly bannis.   Kelly bannis. I_icon_minitimeEsm Sept 14, 2009 4:23 am

" tead, et isegi wh kuulub koodi alla, mida siin servus kasutada (banned for 990 min)"
Täiesti alusetu süüdistus, ma ei tea, kust ta sellised mõtted pähe võtab. Nick on mul Vari. ja IP: 90.191.162.22
Soovin unbani või seletust, mille alusel mind wh'ks tembeldati. Mingil määral on see minu jaoks suur au, et mu soundimise ja tajumise võimet wh'ks peetakse, aga mängida tahaks kaa ja see ei ole võimalik, kui lampi banni saab.
Tagasi üles Go down
Vari




Postituste arv : 3
Join date : 14/09/2009

Kelly bannis. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly bannis.   Kelly bannis. I_icon_minitimeReede Sept 25, 2009 11:01 pm

Hey hey! Sain 2Fast4You'lt banni põhjuseks oli: "Mine kurda ise." Ok, mul savi, see ban, ma provotseerisin teda. Põhjus, miks ma provotseerisin oli see, et ta slays mu 2 korda lampi ära. Esimene oli see, et dust2's T'na olin baasis mingi 20sek AWP'ga. Teine oli see, et liikusin B planti ja nägin radarilt, et minu baasis omad surevad, jooksin appi, võtsin 2Fast4You maha ja sain kohe slay. Ütles, et campan baasis. Ma ei saa aru, rääkige temaga või midagi sellist. Ilmselgelt on ta veel liiga noor, et märgata, kui tal närvid üles ütlevad. Mina ei ole süüdi, et tema on ebakompetentne igal alal ja mina ei soovi küll, et tema oma pubeka hormoonimöllust tingitud viha minu peale valaks.
Tagasi üles Go down
Howard




Postituste arv : 8
Join date : 06/08/2009

Kelly bannis. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly bannis.   Kelly bannis. I_icon_minitimeLaup Sept 26, 2009 1:30 am

1. See ei olnud 20 sek basecamp vaid kõvasti kauem. Terve round campasid seal.
2.Teine kord campasid samuti sama kohapeal nii, et ära tule siia valetama.
Banni said sõimamise eest ning said 990min. Kui sõimata oskad, siis oskad 990min ära ka oodata.
Tagasi üles Go down
Vari




Postituste arv : 3
Join date : 14/09/2009

Kelly bannis. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly bannis.   Kelly bannis. I_icon_minitimeLaup Sept 26, 2009 2:13 am

1. Raundi lõpuni oli 1:40 aega.
2. HaTe ütles ju ka, et ma ei kämpinud seal vaid tulin appi. Ära ise valeta.
Õnneks ma ainult naeran selle üle. Ma olen täna juba kolmest serverist lampi banaani saanud täiesti erineva põhjusega ja olen täiesti harjunud sellega, et paranoia on väga laialt levinud haigus pubikunnide seas. Masendavalt naljakas lihtsalt. Very Happy Põhjus, miks ma viitsin siia tulla asjast rääkima, on selles, et Auka serv on üks normaalsemaid, aga adminid ei kõlba isegi vanurite perse pühkimiseks. Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kelly bannis. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly bannis.   Kelly bannis. I_icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kelly bannis.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» kelly bannis lampi
» amAzing j2lle bannis.
» amazing bannis niisama mind!
» ccL :) lampi banned
» AMAZING BANNIS LAMPI MIND! PALUN TEHKE UNBANN NAGU!

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
NuGa Public Foorum :: Reeglid :: Counter-Strike 1.6 :: Ban-
Hüppa: