Counter-Strike 1.6

PealehtJaanoi? banned taas EmptyCalendarKKKOtsiLiikmete nimekiriKasutajagrupidRegistreeriLogi sisse

Share

Jaanoi? banned taas

Go down 
AutorTeade
Jaanoi?

Postituste arv : 11

Jaanoi? banned taas Empty
PostitaminePealkiri: Jaanoi? banned taas   Jaanoi? banned taas I_icon_minitimeTeis Jan 26, 2010 9:34 pm

map de_dust, muidu oli kõik norm kuni tuli Homo.Gaspar ja hakkas mind kooderiks sõimama. Varsti olingi banned.
Nagu wtf...
Varem kaks korda Nugast bani saanud. naZi ja Jaanoi? nime all.
Saan aru, et inimene (admin) eksib, aga võiks nagu õppida midagi juba :S

edit: teen ettepaneku homo.gaspari banimiseks! alusetud süüdistused ja pidev whine Evil or Very Mad
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Homo

Postituste arv : 3

PostitaminePealkiri: Re: Jaanoi? banned taas   Jaanoi? banned taas I_icon_minitimeLaup Jan 30, 2010 3:51 am

Jaanoi? kirjutas:
map de_dust, muidu oli kõik norm kuni tuli Homo.Gaspar ja hakkas mind kooderiks sõimama. Varsti olingi banned.
Nagu wtf...
Varem kaks korda Nugast bani saanud. naZi ja Jaanoi? nime all.
Saan aru, et inimene (admin) eksib, aga võiks nagu õppida midagi juba :S

edit: teen ettepaneku homo.gaspari banimiseks! alusetud süüdistused ja pidev whine Evil or Very Mad

Uskumatult hästi valetad,seda teksti lugedes jääbki selline mulje,et ma olen pede ja lihtsalt karjusin wh.Jah ma vahepeal süüdistan inimesi alusetult aga no keda kotib.Sina seevastu olid 100 prossa wh(koos de_res iga).Seda kinnitaksid ka teised kes hommikul sees olid.Seda ma kindlalt ei ütle aga minuarust olid sa veel aim ka,sul oli kille mingi 30 ja hs neist miski 28 seega hs rate on 93,3 %.No siin võib lakkida ka ei hakka kindlalt ütlema aga wh olid sa 100 prossa.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Jaanoi?

PostitaminePealkiri: Re: Jaanoi? banned taas   Jaanoi? banned taas I_icon_minitimePüh Jan 31, 2010 7:41 pm

Tra sa jahud. Ma ei ole kooder ega kunagi koodinudki. Cs-i paar aastat mänginud ja olen ka admin Taig pubis.
Sa süüdistad täiesti alusetult + mingi aim jutt ja lucker. Tahaks näha seda tõestust siis et ma 100% kooder olen.
edu.ee

kes see admin oli üldse, kes bannis?
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
faol
Alustaja
Alustaja

Postituste arv : 15

PostitaminePealkiri: Re: Jaanoi? banned taas   Jaanoi? banned taas I_icon_minitimeEsm Veeb 01, 2010 4:43 am

nii pmst ma olen üle 3a mänginud ja 30 killist 28hs saada peab ikka veel prom olema kui mina:O ja sa üle aasta ainult mänginud ,seega pole loogiline et 93% sul rate nii,et banned!
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Jaanoi?

PostitaminePealkiri: Re: Jaanoi? banned taas   Jaanoi? banned taas I_icon_minitimeKolm Veeb 03, 2010 5:36 pm

See on vaid Homo jutt, et 30-st 28 hs. Mõttetu ikka vaielda teiega nagu ma juba ütlesin: ma ei ole kooder, ega kunagi koodinud!!!!. Peaks demosid tegema hakkama, alati kui nuga pubisse tulen. Pmst, kui keegi teistest paremini pelab siis banned?
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
faol
Alustaja
Alustaja

Postituste arv : 15

PostitaminePealkiri: Re: Jaanoi? banned taas   Jaanoi? banned taas I_icon_minitimeNelj Veeb 04, 2010 7:08 am

mis sa teed nalja w?
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Jaanoi?

PostitaminePealkiri: Re: Jaanoi? banned taas   Jaanoi? banned taas I_icon_minitimeNelj Veeb 04, 2010 7:48 pm

Aitab alusetutest süüdistustest juba! Homo.Gaspar'i whine ongi ainuke tõestusmaterjal praegu ja nagu ta ise ütles, et ta suht sageli vingub ja süüdistab alusetult.
Loodan et mõni mõistusega admin ka teil ikka veel on ja eemaldab bani.
Minu poolt kõik.

eelmised banid:

http://nuga.n-stars.org/ban-f7/nazi-banned-t43.htm
http://nuga.n-stars.org/ban-f7/jaanoi-banned-t25.htm
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Sponsored content

PostitaminePealkiri: Re: Jaanoi? banned taas   Jaanoi? banned taas I_icon_minitime

Tagasi üles Go down

Jaanoi? banned taas
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1