Counter-Strike 1.6

PealehtTzivo Blat????Homo skazal. EmptyCalendarKKKOtsiLiikmete nimekiriKasutajagrupidRegistreeriLogi sisse

Share

Tzivo Blat????Homo skazal.

Go down 
AutorTeade
Homo

Postituste arv : 3

Tzivo Blat????Homo skazal. Empty
PostitaminePealkiri: Tzivo Blat????Homo skazal.   Tzivo Blat????Homo skazal. I_icon_minitimeEsm Jan 25, 2010 4:08 am

Sain banni,Faol bannis.

V6tke kiirelt maha,l2hen n2rvi juba.

Syydistus oli wh(italy map oli,hyppasin kastide pealt majja tapsin 3 venda maha).

Muidu Homo. olen.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Homo

Postituste arv : 3

PostitaminePealkiri: Re: Tzivo Blat????Homo skazal.   Tzivo Blat????Homo skazal. I_icon_minitimeEsm Jan 25, 2010 4:10 am

No tegutseb keegi w?
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
- Pr0mo ˇ

Postituste arv : 7

PostitaminePealkiri: Re: Tzivo Blat????Homo skazal.   Tzivo Blat????Homo skazal. I_icon_minitimeTeis Jan 26, 2010 10:19 pm

ei tte nad midagi , keegi isegi ei käi siin foorumites adminitest . Minu postitus oma 4-5 päeva olnud , kui mitte rohkm , siiamaani pole midagi tehtud , ma ei tea , kas siis ei ole võimalik vms.... vb oli asi ka selles , et näioteks Auka steam ID proovis unbannida ei saanud ja võibolla ei saa ka IP-d siis unannida...ei tea...igatahes soovitan pigem kellegilga otseselt ühendust võtte MSN või muu ajsa teel , see koht on surnud Sad
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Sponsored content

PostitaminePealkiri: Re: Tzivo Blat????Homo skazal.   Tzivo Blat????Homo skazal. I_icon_minitime

Tagasi üles Go down

Tzivo Blat????Homo skazal.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1